Aktuálna ponuka

Brožúra na stiahnutie

Pozrite si brožúru nášho najnovšieho projektu v Dubaji – DAMAC LAGOONS – COSTA BRAVA

LTH-5B-EM

5 Bedroom TownHouse

Luxusná vila s piatimi spálňami na troch podlažiach o rozlohe 299 m2 na pozemku 186,57 m2 s dvomi parkovacími státiam, záhradkou a terasami ponúka maximálne pohodlie a pocit luxusu, na prízemí sa nachádza obývačka s kuchyňou s jedálnou, spálňa s vlastnou kúpeľňou, odkladací priestor.

Na prvom poschodí sú tri spálne, jedna veľká hlavná spálňa so šatníkom, vlastnou kúpeľňou s východom na balkón. Ostatné dve spálne majú k dispozícii veľkú spoločnú terasu a druhú kúpeľňu.

Na druhom poschodí sa nachádza samostatný veľký priestor s vlastnou obývačkou s veľkou terasou, spálňou a kúpeľňou.

Interiér

Exteriér

2 550 000 AED / 690 000 EUR

* cena nehnuteľnosti sa môže meniť podľa aktuálneho kurzu EUR

LTH-5D-E

5 Bedroom TownHouse

Luxusná 5 spálňová vila sa rozlieha na troch podlažiach o rozlohe 313 m2, na prízemí vily  sa nachádza krásna presvetlená obývacia časť s kuchyňou s východom na terasu a záhradu, samostatná spálňa, kúpeľňa, odkladací priestor pod schodmi, na prvom poschodí sa nachádzajú dve spálne s východom na vlastnú terasu, kúpeľňa a samostatný priestor hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou a šatníkom a balkónom, na treťom poschodí sa nachádza piata  veľká spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom.  s východom na veľkú terasu okolo celého poschodia.

2 550 000 AED
690 000 EUR

* cena nehnuteľnosti sa môže meniť podľa aktuálneho kurzu EUR

Cluster Plan