O spolupráci

LIVE THE LUXURY

DAMAC Properties

DAMAC Properties je v popredí luxusného realitného trhu na Blízkom východe od roku 2002. Ponúka ocenené rezidenčné, komerčné a rekreačné nehnuteľnosti v celom regióne vrátane Spojených arabských emirátov, Saudskej Arábie, Kataru, Jordánska, Libanonu, Kanady, Maledív a Spojeného kráľovstva. Odvtedy spoločnosť dokončila takmer 39 400 domov, s viac ako 28 000 developerskými plánmi rôznych fáz plánovania a pokroku.

Spolupráca

HT Reality & DAMAC Properties

Na základe spolupráce s Damac Properties Vám predstavujeme novo vzniknutý projekt Damac Lagoons, ktorý ponúka luxusné domy v lukratívnej lokalite Dubaja, v štýle rôznych dovolenkových destinácií sveta, ktoré zachytávajú svoju vlastnú architektúru a dizajn – Santorini, Costa Brava, Nice, Portofino, Benátky, Malta. Damac Lagoons sa môže stať vašim domovom, ale aj zároveň, dovolenkovou destináciou.

Každá z lokalít je výnimočná svojim vzhľadom a jedinečnosťou, obklopená krásnymi lagúnami s krásnou kryštálovo priezračnou vodou, bielymi plážami, rôznymi atrakciami, športovými možnosťami a adrenalínovými zážitkami, wellness, možnosť rybárčenia na miestnom rybníku, v blízkosti golfové ihriská, biznis centrum pre vašu prácu a samozrejmosťou je dostupnosť k moru.

V Damac Lagoons – časť Malta a Costa brava, ktorú Vám aktuálne ponúkame, sú pre vás pripravené 4 a 5 spálňové luxusné vily o rozlohe od 211 m2 samozrejmosťou je parkovanie, terasa a záhrada.

Dokonale presvetlený interiér domu s terasou a záhradou s krásnym výhľadom na lagúnu dodá vášmu bývaniu pocit veľkého luxusu a pohodlia. Vily sú navrhnuté na dvoch a troch podlažiach.

Všetky domy sú ladené do takých farieb, aby dodávali pocit atmosféry dovolenkovej destinácie.

V ponuke je veľa možností výberu, radi sa s Vami stretneme a vyberieme pre Vás ten najvhodnejší, zaručujeme vám kompletný servis pri kúpe Vášho domu bez akéhokoľvek navýšenia provízie.

THE LUXURY OF LOCATION

ŠPORT A VOĽNÝ ČAS

 1. Dubai Polo & Equestrian Club – 10 minút
 2. Dubai Autodrome – 12 minút
 3. The Plantation Equestrian and Polo Club – 11 minút
 4. Miracle Garden – 13 minút
 5. Dubai International Stadium – 14 minút
 6. Global Village – 14 minút
 7. IMG World – 14 minút
 8. Hamdan Sports Complex – 15 minút

NEMOCNICE

 1. Aster Medical Centre – 9 minút
 2. Mediclinic Parkview Hospital – 12 minút
 3. NMC Royal Hospital – 19 minút

HOTELY

 1. Park Inn by Radisson – 10 minút
 2. Studio One Hotel – 9 minút
 3. Five Hotel Jumeirah Village Circle – 19 minút

ŠKOLY

 1. Jebel Ali School – 5 minút
 2. Fairgreen International School – 11 minút
 3. Global Indian International School – 16 minút
 4. Safa Community School – 18 minút
 5. Kings’ School – 21 minút